E-shop

-15%
zľava

pozri ukážku

Pozor, novostavba!

Jozef Ilčík


Plánujete si kúpiť novostavbu? Tak pozor na sladké reči predávajúcich. Unikátna kniha z prostredia realít odhaľuje najčastejšie fígle developerov a kamufláže stavebných firiem. Skúsený autor radí, do akej nehnuteľnosti sa oplatí investovať a ktorým bytom/domom sa radšej vyhnúť. Zoznámite sa s developerským paradoxom – dnes je dnes, ale o rok nebude o rok. Aké stavebné problémy trápia kupujúcich a ako riešiť reklamácie. Dozviete sa, čo sú to skryté vady, aj ako čítať realitnú inzerciu. Kniha je plná praktických rád, ktoré vám môžu ušetriť tisíce eur a kilometre nervov, pretože pri kúpe nehnuteľností ide vždy o veľké peniaze. Takmer 200 obrázkov a po lopate vysvetlené odborné stavbárske pojmy – to všetko je predpoklad poučného čítania, ideálne ešte pred kúpou vysnívanej novostavby.

Autor je zakladateľ inšpekcie nehnuteľností na Slovensku, skontroloval stovky novostavieb a v knihe sumarizuje časté situácie zo svojej bohatej praxe.

29,90 € 25,42 €

S originálnym podpisom autora a prípadne aj osobným venovaním +1,00 €


30,90 € 26,42 €

Presné znenie venovania uveďte do poznámky v druhom kroku nákupného košíka. Najviac 8 slov s dodržaním diakritiky.

Príklad: Martinke Novákovej venuje

Kniha bude podpísaná na prvej strane (nie na predsádke) modrým perom. V tomto prípade to budú tri slová, za ktorými nasleduje podpis autora a dátum v tvare mesiac a rok.

Ak neuvediete žiadnu informáciu, kniha bude vlastnoručne autorom podpísaná na prvej strane (nie na predsádke), s doplnením dátumu v tvare mesiac a rok.

ISBN: 978-80-974383-0-2
Počet strán: 256
Väzba: tvrdá V8
Rozmery: 170 x 243 x 23 mm
Hmotnosť: 875 g
Žáner: populárno-náučná literatúra, zameranie na bývanie, novostavby, stavebníctvo