štandardné

špeciality

Ďakujem za pomoc pri obhliadkach a odborný pohľad na byty. Bolo užitočné mať Vás pri sebe ako určitú protiváhu k maklérom. Ušetrili ste mi pár veľmi nepríjemných prekvapení - skoro som kúpil plesnejúci byt.

RNDr. P. Varša

3i byt Dlhé diely, 4i byty Perla Ružinova, Eden park

S Vašimi službami som bol veľmi spokojný, Váš prístup je profesionálny a ústretový. Určite uvažujem o využití Vašich služieb aj v prípade stavby samotného domu.

Ing. M. Reich

stavebný pozemok Malinovo

Priam výnimočnou sa mi javí čestnosť s akou konáte, ktorá mi potvrdzuje, že keď nechcete robiť podvody voči štátu, tak podobne budete postupovať aj voči svojim klientom. Podobne sa mi páčila úprimnosť pri určovaní cien. Cením si Váš profesionálny prístup a objektívne hodnotenie nehnuteľnosti, najmä, že neopomeniete poukázať na "nášľapné míny", ktoré môžu byť s kúpou bytu spojené. Čo sa týka konštruktívnej kritiky, tak by som do budúcnosti ešte možno vylepšil Vašu časovú dostupnosť.

Mgr. M. Valkučák

podkrovný mezonet Dostojevského rad

Ja som bola veľmi spokojná s Vašou pomocou. Dala som na Vás referencie aj mojej kolegyni.

Ing. P. Szilágyiová

2i byt Pri starej prachárni

Mám dojem, že ste dávali rady a sledovali nielen technické veci (ktoré sú Vaším core businessom), ale aj na ďalšie, akými sú napr. kvalita bývania, lokalita, situácia na trhu a snažili ste sa poradiť a vžiť do situácie klienta, jeho osobných a rodinných pomerov, koníčkov a tým pádom preferencií. Rád sa k Vám vrátim aj neskôr.

JUDr. R. Šály

Rezidencia Letná

Dovoľte mi ešte raz sa poďakovať za službu, ktorú ste odviedli. Som rada, že na Slovensku ešte stále existuje firma, na ktorú sa dá spoľahnúť a odovzdá takú službu, ktorú si človek zaplatí.

Z. Benešová

starší rodinný dom, Šamorín

Ďalšie názory stoviek spokojných klientov vám radi odprezentujeme.